пʼятниця, 26 серпня 2016 р.

Хлопця вдарило струмом на станції міської електрички. Автор фото: Григорій Салай, "Сегодня". Хлопця госпіталізувал...

У Києві підлітка, який ліз на електричку, вдарило струмом

 

Хлопця вдарило струмом на станції міської електрички. Автор фото: Григорій Салай, "Сегодня".


Хлопця госпіталізували з електротравмою і електроопіками 40% тіла

У столиці на станції міської електрички неповнолітнього вдарило струмом. Подія сталася в Дніпровському районі столиці. Юнак з отриманими травмами госпіталізований.

До чергової частини Дніпровського управління поліції столиці надійшло повідомлення, що на станції міської електрички людини вдарило струмом. На місце події терміново виїхали слідчо-оперативна група і медики.
По приїзду правоохоронці встановили, що 16-річний хлопець під час спроби залізти на дах електрички отримав удар струмом високої напруги. Хлопця госпіталізували з попереднім діагнозом електротравма, електроопіки 40% тіла.
Дії хлопця підпадають під ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення, однак в даному випадку ми обмежилися офіційним застереженням і профілактичною бесідою з батьками, які, в свою чергу, були попереджені про відповідальність за ст. 184 (Невиконання батьками обов'язків по вихованню дітей) КУпАП та ст. 166 (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною) Кримінального кодексу України.


Співробітниками сектору ювенальної превенції постійно проводиться профілактична та роз'яснювальна робота з неповнолітніми щодо високого рівня травматизму від небезпечних розваг, таких як "зацепинг".